Please enable JS

Zespół

ZESPÓŁ
 

Dr Piotr Dąbrowski

Lekarz weterynarii (Wydział Weterynaryjny Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie), specjalista chirurg (specjalizacja na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu). 

Absolwent studium z dziedziny okulistyki na Uniwersytecie Luksemburskim (European School for Advanced Veterinary Science – Ophthalmology I i II). Członek Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów Weterynaryjnych  (ESVO). Odbył liczne szkolenia zagraniczne z dziedziny mikrochirurgii oka. Swoje umiejętności doskonalił pod kierunkiem najwybitniejszych europejskich okulistów weterynaryjnych, prof. dr. Petera Bedforda (Royal College of Veterinary Sciences London) i prof. dr. Alaina Regniera (Ecole Nationale Vétérinaire de Toulouse).

Praktykuje od 1994 roku.

W Przychodni zajmuje się głównie leczeniem schorzeń okulistycznych: ambulatoryjnym oraz chirurgicznym. Jako jedyny lekarz weterynarii w Poznaniu wykonuje zabieg fakoemulsyfikacji zaćmy. Przeprowadza także zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej, twardej, onkologicznej, kostnej oraz stomatologii.


image

Dr Joanna Bombrych

Lekarz weterynarii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie), specjalista chorób psów i kotów (specjalizacja na tej samej uczelni). 

Praktykuje od 2005 roku.

Ukończyła kursy z zakresu hematologii, cytologii, dermatologii i gastroenterologii psów i kotów.

W Przychodni zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych oraz chorób uszu i skóry.

 

image

Dr Magdalena Rother

Lekarz weterynarii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu). Praktykuje od 2012 roku. 

Przez kilka lat pracowała w największym Referencyjnym Szpitalu dla Małych Zwierząt w zachodniej Norwegii – AniCura Bergen Nord. Doskonaliła swoje umiejętności z zakresu okulistyki i chirurgii miękkiej w dużym zespole, pod okiem europejskich dyplomatów. 

Ukończyła dwustopniowy kurs ESAVS z zakresu okulistyki i chirurgii okulistycznej na Uniwersytecie Luksemburskim (European School for Advanced Veterinary Science – Ophthalmology I i II). Członek Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów Weterynaryjnych  (ESVO). Autorka publikacji naukowych z zakresu chirurgii okulistycznej. 

W Przychodni zajmuje się głównie pomocą pacjentom ze schorzeniami okulistycznymi, zarówno ambulatoryjnie, jak i chirurgicznie. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej oraz stomatologii.

 

image

Dr Paulina Strychalska

Lekarz weterynarii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie). Studia ukończyła w roku 2011 i od tego czasu pracuje z małymi zwierzętami. 

W trakcie swojej zawodowej drogi miała okazję poznać różne aspekty pracy lekarza weterynarii, pracując zarówno w zakładach leczniczych dla zwierząt, jak i w schroniskach. 

W Przychodni zajmuje się głównie szeroko pojętą interną, szczególnym zainteresowaniem darzy nefrologię i urologię.

 

image

Dr Żaneta Ostałowska-Błaszczyk

Lekarz weterynarii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie). Studia ukończyła w roku 2014, po studiach odbyła roczny staż w placówce całodobowej. 

Praktykuje od 2016 roku.

W Przychodni zajmuje się interną.

 

image

Roger Jankowski

Technik weterynarii. 

W Przychodni pracuje od 2015 roku. 

W wolnym czasie „lata ‘’ motocyklem i gra na gitarze. W Przychodni zajmuje się głównie pacjentami na bloku operacyjnym oraz pomocą lekarzom w gabinetach lekarskich. W domu kot Mariusz.

 

image

Anna Tymura

Recepcjonistka, w Przychodni pracuje od 2018 roku. 

Absolwentka IV L.O w Poznaniu. Obecnie studentka IV roku psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (wcześniej Wzornictwo).

W czasie wolnym zajmuje się wyrobem biżuterii, fotografią. Miłośniczka dobrego kina. Interesuje się behawiorystyką zwierząt. W domu koty- Ziutek i Szila, a w domu rodzinnym  Fifi, Mimi, Zuzia i Felek- też koty.

 

image

Filip Frontczak

Recepcjonista, w Przychodni pracuje od lipca 2020. 

Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie, obecnie student IV roku psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na wybranym kierunku studiów najbardziej interesuje go wykorzystanie metod i narzędzi psychologicznych do rozwoju produktywności i zadowolenia z miejsca pracy. 

W wolnych chwilach zajmuje się fotografią oraz graniem w Football Managera. W domu rodzinnym ma psa yorka i kotkę o imieniu Atena. Ma również wymyślone imiona swoich przyszłych zwierząt.

Michał Kowalski

Recepcjonista, w Przychodni pracuje od 2019 roku. Absolwent Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu. W 2016 roku zdobył certyfikat CAE. Obecnie student 3 roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Na co dzień miłośnik crossfitu oraz zwierząt.1