Please enable JS

O NAS

O NAS
 

Przychodnia Weterynaryjna Piotra Dąbrowskiego istnieje od 1995 roku.

Przez wszystkie te lata stale pogłębiamy naszą wiedzę i zyskujemy doświadczenie, które mają służyć poprawie zdrowia i samopoczucia powierzonych nam zwierząt. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości diagnostyki i leczenia naszych pacjentów.

Nieustanny rozwój, jak i wzrastająca liczba pacjentów skłoniła nas do zapewnienia nowych możliwości naszym klientom. Dlatego w 2017 roku przenieśliśmy naszą praktykę pod nowy adres na ulicy Jugosłowiańskiej 13 w Poznaniu. Już teraz możemy zaoferować wysoki komfort, nowe możliwości diagnostyczne i zabiegowe w starannie i nowocześnie zaprojektowanym obiekcie.

W naszej pracy staramy się ciągle wdrażać najnowsze technologie i procedury mając zawsze na uwadze to do czego czujemy się powołani. Dysponujemy nowoczesną aparaturą diagnostyczną (aparatem RTG, aparatem USG z funkcjami dopplera i pakietem kardiologicznym, aparatami do przeprowadzania badań morfologii i biochemii krwi, aparatem EKG, lampą Wooda, zestawem zestawem wzierników okulistycznych najwyższej klasy, Tonovetem do bezinwazyjnego pomiaru ciśnienia śródgałkowego, wziernikami laryngologicznymi, wagą elektroniczną) - i zabiegową (fakoemulsyfikatorem, skalerem ultradźwiękowym, unitem stomatologicznym, skalpelem elektrycznym z koagulacją, aparatem do narkozy wziewnej, specjalistycznym instrumentarium). Przychodnia posiada aptekę, laboratorium, szpital i salę operacyjną spełniającą wszystkie wymogi aseptyki. Oferujemy szeroką gamę diet weterynaryjnych i karm bytowych.

Dobro naszych pacjentów, jak i zadowolenie ich właścicieli mają zawsze w naszej pracy największe znaczenie!

Piotr Dąbrowski

NASI SPECJALIŚCI
 

Lekarz weterynarii (Wydział Weterynaryjny Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie), specjalista chirurg (specjalizacja na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu). Absolwent studium z dziedziny okulistyki na Uniwersytecie Luksemburskim (European School for Advanced Veterinary Science - Ophthalmology). Praktyka od 1994 roku. Przez osiem lat pracował w poznańskim schronisku dla zwierząt.

Piotr Dąbrowski
Lekarz weterynarii
Piotr Dąbrowski

Lekarz weterynarii, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w 2015 roku ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej.

Anna Krajewska
Lekarz weterynarii
Anna Krajewska

Lekarz weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, w 2017 roku ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach.

Aleksandra Czepielewska
Lekarz weterynarii
Aleksandra Czepielewska

Lekarz weterynarii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie). Specjalista chorób psów i kotów (specjalizacja na tej samej uczelni). Uczestnik licznych seminariów z zakresu endokrynologii, dermatologii, cytologii i hematologii.

Joanna Bombrych
Lekarz weterynarii
Joanna Bombrych

Technik weterynarii (Technikum Weterynaryjne w Poznaniu). W naszym zespole od 2014 roku.

Roger Jankowski
Technik weterynarii
Roger Jankowski

Lekarz weterynarii (Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie). W naszym zespole od 2016 roku.

Żaneta Ostałowska-Błaszczyk
Lekarz weterynarii
Żaneta Ostałowska-Błaszczyk